fbpx

STARTUJEME PRVNÍ 15 DENNÍ KOSATEAM ONLINE SUMMER BOOTCAMP...

NASKOČ, DOKUD JE JEŠTĚ ČAS!

Vytvoř Si Už v Roce 2021 Stabilní Příjmy Ve Svém Primárním MLM Podnikání 

Nikdy není příliš pozdě na to, aby ses připojil/a do KosaTeam Summer Bootcampu a objevil/a, jak s jistotou začít vytvářet reálné příjmy ve svém primárním MLM podnikání.  

Nenech se přeskočit svou konkurencí

Je čas vzít osud do svých rukou! Tvůj úspěch by neměl záviset na nikom jiném, než na tobě. Zde máš přesnou cestu, jak to dokážeš i ty s lehkostí a naprostou jistotou.  

MLM byznys se masivně posunul a spolu s ním, se změnila i pravidla úspěchu... 

Jsme si naprosto jisti, že existuje snazší cesta, jak se s jistotou dostat do výsledků. 

Bohužel ten nátlak lídrů a všech kolem je tak velký, že jen málokdo dokáže, opustit zaběhnuté koleje a jít novou, jednodušší cestou. 

Dnes je šance pro obyčejné lidi dostat se do výsledků v síťovém marketingu vetší, než kdykoli jindy. 

Teď máš příležitost vše jednou provždy změnit! Čas se ale krátí...     

KosaTeam Summer Bootcamp ti poskytne vše potřebné, abys dokázal/a vše jednoduše aplikovat do praxe a vytvářet reálné výsledky ve svém podnikání. 

Mezeru mezi tím, kde jsi právě teď a kam se chceš dostat, nezaplní pouze znalosti a strategie. Proto KosaTeam sestavil tento 15 denní Bootcamp, který obsahuje opravdu každý kousek, který potřebuješ, aby se tvé MLM podnikání proměnilo v podnikání tvých snů. 

Přesný návod, jak každý den pracovat  


KosaTeam Bootcamp je první program svého druhu u nás v ČR/SK... My víme, že pokud chceš dokázat opravdu uspět, vyžaduje to něco víc, než jen 7 denní výzvu. Proto jsme pro tebe připravili 15 dní vedení a přesné návody, co každý jeden den dělat, abys měl/a opravdovou jistotu, že to dokážeš také a to, i když nemáš vůbec žádné zkušenosti.   

Vytvoříš si tým lidí


Naučíme tě, jak si vytvořit tým lidí, kteří ti pomohou vytvořit finanční svobodu. Společně jako KosaTeam máme desítky let zkušeností, které jsme dali dohromady a vytvořili ti jasný plán a strategii, jak vytvořit tým lidí, kteří ti pomohou dosáhnout finanční svobody, po které tolik toužíš.    

Každý den ti přistanou nové kontakty do databáze


Jen si představ, jaké by to bylo, kdybys měl/a jistotu, že ti každý jeden den přistanou ve tvém seznamu nový kvalitní kontakty, kteří se budou zajímat o to co nabízíš. Jak moc by se změnil tvůj byznys, kdybys měl/a opravdovou jistotu, že každý den tě osloví několik lidí a bude chtít vědět více informací o tom co děláš, nabízíš? 

Tento Bootcamp ti dá nový životní standart... Je na tobě, jaký krok uděláš.  

Teď je na tobě, aby sis položil/a otázku... "Opravdu to myslím se svým MLM podnikáním vážně, nebo to je jen hra?" My jsme tu od toho, abychom ti pomohli... Teď je čas, aby ses Rozhodl/a!  

Zajisti si místo v KosaTeam Summer Bootcampu, dokud je ještě čas! 

chceš se dostat dovnitř a získat konečně podrobný plán a vedení, které ti dodá jistotu, že to dokážeš také...

Nebo budeš váhat, počkáš si, propásneš to a pak budeš jen s lítostí koukat, jak je to možné, že už není Bootcamp dostupný.  

Teď nebo Nikdy! Klikni na Tlačítko níže a zajisti si své místo!

Uvidíme se uvnitř 

Copyright © KosaTeam.com. All Rights Reserved. 

Vyber si jednu z možností...

Vyber si jaký druh vstupného je pro tebe ten nejlepší a udělej rozhodnutí! Nikdo to za tebe neudělá! Můžeš jít sám/a nebo nás využít a mít opravdovou jistotu. 

Gold

1387,-

Jednorázově 

Přístup do speciální skupiny KosaTeam Summer Bootcampu
Denní vedení
Konzultace 1 na 1 s jedním z našich lídrů v hodnotě 2-5 tisíc korun
Speciální Trénink "Mistr prodeje" s dílny Centrum Prosperity
PDF Trénink 38 Cest jak propagovat svůj byznys .
Close
Page Created with OptimizePress