fbpx

záznam online AI MasterClass: Networking v éře umělé inteligence

Vítej v nové éře... Éře Umělé Inteligence (AI)! 

Vstupujeme do doby, kdy se možnosti neustále posouvají a technologie se stávají stále propracovanějšími.

Za chvíli AI začne používat stále více a více lidí, ale nyní jsme mezi prvními a tak toho pojď využít a měj náskok před ostatními. To se vždy počítá.

Naše AI MasterClass ti poskytne know-how, které ti umožní využít potenciál umělé inteligence naplno.

AI zvládne nemožné. Najednou, jako lusknutím prstu budeš psát poutavé příspěvky na sociální sítě, využívat skvělé prodejní texty, vytvářet poutavá videa a mnoho dalších úžasných věcí, které ti pomohou konečně rozpohybovat tvé podnikání. 

No mrkni na video níže a řekni... NENÍ TO DOKONALÉ?  

Získej celý záznam z AI MasterClass a staň se lídrem ve svém podnikání, díky umělé inteligence!

Získej náskok před ostatními a přines svému podnikání nový rozměr. Připrav se na novou éru, připrav se na úspěch s naší AI MasterClass.

Základy Práce s AI

Naučíš se nejnovější techniky a strategie pro práci s umělou inteligencí a získáš neocenitelné znalosti, které ti umožní růst jako nikdy předtím.

Jak Tvořit Příspěvky

Umělá inteligence bude tvojí tajnou zbraní. Naučíš se totiž, jak tvořit příspěvky, které budou vzbuzovat pozornost tvé cílové skupiny a budou pro tvé podnikání přínosem. 

Jak Dělat Grafiku

Naučíme Tě, jak vytvářet grafiku, která bude nadčasová, poutavá a kvalitní. Grafiku, která bude přesně odpovídat Tvým potřebám a cílové skupině.

Jak Tvořit Videa 

Vstup do světa, kde video je králem a úspěch tvého podnikání stojí a padá na kvalitě tvých videí. Kvalitní video obsah může udělat obrovský rozdíl. Ukážeme ti jak na to!

Využití AI v podnikání

Nezáleží na tom, zda jsi začínající podnikatel nebo již máš rozjetý byznys. AI může být tvým tajným společníkem. Naučíme tě, jak jednoduše používat tuto technologii.

A mnoho dalšího 

Poradíme ti jaké nástroje vybrat, jak s nimi pracovat, jak je využít ve svém podnikání a mnoho dalších užitečných tipů, které ti pomohou ve tvém rychlejším růstu. 

Kdo tě provede?

Tomáš 

Lucka 

Jirka

Marián 

Nejde to zastavit... Můžeme se jen přizpůsobit.

Chceš-li dosáhnout úspěchu v dnešním konkurenčním online podnikání, je třeba využít nejnovější technologie, které jsou k dispozici.

Mrkni na toto video. Získáš komplexnější pohled na to, jak se dá dneska AI využít. A po pravdě... Je to dost zábava.

Jak Bude AI MasterClass Probíhat? 

Připravili jsme pro tebe Online AI MasterClass, která probíhala Live a během které jsme účastníkům ukázali vše, co potřebují znát a umět o využití umělé inteligence ve svém podnikání.  

Datum Konání byl...

Úterý 7.3.2023 

čas konání byl...

startovali jsme v 17:55 a konec byl přibližně ve 21:30 

Místo konání:  

Zoom, ale ty už můžeš získat jen záznam.  

Cena Záznamu AI MasterClass 5987,- 

Víme, jak pro tebe může být důležité přijít na AI Masterclass: NETWORKING V ÉŘE UMĚLÉ INTELIGENCE a proto, aby tvé rozhodnutí bylo snazší, dáme ti při nákupu jako Bonus přístup do speciálního kanálu na Discordu pouze pro účastníky, kde najdeš další užitečné informace. 

Jak AI MasterClass Probíhala?

Tady vidíš jaký byl harmonogram a co vše se v záznamu dozvíš. Je to více jak 3 hodiny záznamu, který ti zůstává a můžeš ho kdykoli využívat. Navíc získáš jako Bonus přístup do speciálního Discord kanálu pouze pro účastníky AI MasterClass.

18:00 - 18:30

Tomáš Kosiewicz

Úvod a teoretická část

Krátký úvod a teoretická část, která je nezbytná k plnému pochopení a využití umělé inteligence v podnikání.

18:30 - 19:00 

Jiří Karafiát

Jak komunikovat s Umělou inteligencí

Jak komunikovat s umělou inteligencí tak, aby ti pomáhala v růstu tvého podnikání a tebe samotného. AI dokáže opravdu komunikovat jako člověk a pomoci ti v mnoha ohledech tvého života nebo podnikání. 

19:00 - 19:30

Lucie Ševčíková

Druhy příspěvků a jak díky AI tvořit poutavé prodejní texty 

Jak ti může generativní AI pomoci při každodenní tvorbě tvých příspěvků na sociální sítě? Jak ti dokáže ušetřit spousty času s tvorbou a vymýšlením příspěvku na tvé sociální sítě? Díky umělé inteligenci budeš tvořit příspěvky, které opravdu zaujmou a fungují. 

19:30 - 20:00

Marián Karsay

Tvorba Ohromující grafiky pomocí AI

Chceš zaujmout na sociálních sítích díky originální a personalizované grafice? Ano, i s tímto ti umělá inteligence dokáže pomoci. V této části ti ukážeme jak na to. Grafická část tvého příspěvku je to, co vyvolá zájem. Pokud zájem o tvé příspěvky není, je čas změnit grafiku a AI je na to skvělý pomocník.

20:00 - 20:30

Tomáš Kosiewicz

Tvorba videí díky umělé inteligenci

Ať už chceme nebo nechceme, video je nedílnou součástí dnešního byznys světa. Bez tvorby videí nemáš šanci na úspěch. Víme, že to je strašák nejednoho z vás. Proto jsme se rozhodli ukázat ti i tuto možnost, díky které můžeš tvořit profesionální videa opravdu jednoduše, rychle a hlavně... Bez stresu!

20:30 - 21:00

Jiří Karafiát

Jak vše propojit a využít ve svém podnikání

Je hezké mít nástroje, začít je využívat, ale pokud nechápeš, jak je využít ve svém podnikání, pak ti jsou k ničemu. V této části ti odhalíme naše metody a kroky, které děláme pomocí generativní AI a které můžeš do svého podnikání jednoduše okopírovat.

21:00 - 21:30

Všichni

Prostor na otázky

Na konci si necháme cca 20-30 minutek na otázky, pokud by nějaké byly. V případě, že bychom nestihli odpovědět na všechny, odpovíme zpětně.  Samozřejmostí je, že bude k dispozici záznam vysílání po jeho skončení. 

Jednou z nejvýkonnějších a inovativních technologií dneška je umělá inteligence. AI může pomoci tvému podnikání zvýšit efektivitu a dosáhnout lepších výsledků, ale může být obtížné vědět, jak ji správně použít.

Proto my jí už využíváme ve všem, co děláme.

Proto víme, co umí a jak funguje.

Proto jsme se naučili mít jí jako našeho parťáka a ne jako konkurenta.

Proto AI MasterClass.

Protože Networking nyní vstupuje do éry umělé inteligence.

záznam si můžeš pořídit zde: 

Za 5987 korun namísto 7987 korun


Copyright © KosaTeam.com 2023

Page Created with OptimizePress