fbpx

získáš nové prodeje a registrace v přímém přenosu

MÁŠ POCIT, že nevíš, jak oslovit své kontakty přes FACEBOOK MESSENGER, Abys Dokázal/a Uzavírat Nové Registrace a Zvýšit Své Prodeje?

víme, Jak Frustrující To Může Být! Ale NEZTRÁCEJ NADĚJI, MÁME PRO TEBE ŘEŠENÍ, Které Ti Pomůže Získat Více Registrací a Prodejů.

Proto jsme pro tebe připravili něco skvělého! Online Live Kancelář (BLITZ), kde ti v reálném čase ukážeme, jak být profesionální a uzavírat více prodejů a registrací pomocí FACEBOOK MESSENGERU. 

Připoj se na náš Live BLITZ, který se koná každý čtvrtek od 16:00 do 17:00 přes Zoom. 

Během tohoto času ti poskytneme konkrétní rady a tipy, jak lépe porozumět komunikaci a uzavírání prodejů. Dokonce ti pomůžeme přímo komunikovat s tvými potenciálními zákazníky a členy týmu, abychom zvýšili tvé šance na prodeje a registrace. 

Věříme, že naše rady a tipy ti pomohou zlepšit své statistiky a zpeněžit většinu tvých konverzací, které budeš mít přes Facebook Messenger. 

Nezapomeň si udělat čas a přijít! Naučíme tě, jak správně oslovovat své kontakty a komunikovat s nimi tak, aby byli ochotni nakoupit nebo se rovnou registrovat do tvého týmu. Tento krok může být pro tvůj byznys klíčový! 

6 Věcí, Které Bys Měl/a Vědět, Než Vstoupíš


Je to Live

BLITZ je Live právě proto, protože naším cílem je ukázat ti, jak můžeš jednoduše vylepšit svou komunikaci a dosahovat tak více prodejů a registrací do svého týmu.

Zoom

Blitz se koná v aplikaci Zoom, kde se setkávají podnikatelé různých společností a s různými zkušenostmi. Pokud tuto aplikaci zatím nemáš, STÁHNI SI JI a připoj se k nám!

1 hodina

Každý čtvrtek od 16:00-17:00 ti věnujeme svůj čas, aby ses naučil/a nové dovednosti a techniky, které ti pomohou uzavírat více registrací a prodejů. 

Komunikace

Každý podnikatel v síťovém marketingu ví, jak důležité je aktivně oslovovat své kontakty. Připoj se a společně s tebou budeme pracovat na každé konverzaci, aby dopadla co nejlépe.

bezpečné prostředí

Nemusíš se bát. BLITZ je bezpečné prostředí, kde si můžeš být jistý/á, že tvoje konverzace zůstane v soukromí. Navíc, když budeš mít možnost poslouchat i ostatní, může se ti otevřít nová perspektiva a možnosti. 

přímá pomoc

Naším cílem je podporovat každého, kdo touží posouvat své podnikání vpřed a má odvahu udělat změny. Pokud se chceš naučit efektivní techniky oslovování, které ti pomohou vydělat více, přijď!

BLITZEM Tě Provede

Jiří Karafiát

"Pokud se zaměřuješ na budování svého podnikatelského týmu a hledáš schopné a pracovité kolegy, musíš se naučit z komunikace rozpoznat, zda se bavíš se svým potenciálním parťákem či nikoliv. Pokud je to on, tak bys měl zjistit jeho aktuální otevřenost novým projektům. V případě uzavřenosti si můžeš připravit půdu do budoucna a v případě otevřenosti ho dotáhnout do registrace. A přesně o tom je BLITZ. Praktické vedení komunikace."

avatar, Jiří Karafiát, umělá inteligence

Naučíme Tě Správně Oslovovat Své Kontakty, Komunikovat s Nimi a Následně Ti Je Pomůžeme Uzavřít.

Vyhraj boj s neúspěchem v podnikání a začni konečně vydělávat peníze, které sis vždycky přál/a. Neztrácej čas a objednej si náš exkluzivní BLITZ, kde ti pomůže dosáhnout pokroku v oslovování a uzavírání prodejů. Klikni na tlačítko níže a dej nám šanci ti ukázat, jak snadné to může být. Čekáme na tebe!💥

Copyright © KosaTeam.com 2023

Page Created with OptimizePress