fbpx

‼️ SPECIÁLNÍ CENA ‼️
Případová Studie: Jak Získat 2000+ Kontaktů Do Databáze 

Chceš získat spousty nových kontaktů a rychlé posunout své podnikání na další úroveň?

Máme pro tebe neotřelý plán, který jsme použili k získání více než 2000 kontaktů. 

Teď Ti Ho Můžeme Předat, Aby Si Ho Mohl Okamžitě Zkopírovat A Přizpůsobit Pro Své Podnikání.

Rok 2023 může být daleko lepším rokem, než tomu bylo doteď.

S touto případovou studií se promění tvé úsilí v nezastavitelný stroj na získávání nových kontaktů!

Chceš získat nové kontakty pro své podnikání a to rychle a bez stresu? My ti rádi ukážeme, jak na to!

Představ si, jaké by to bylo mít velkou databázi potenciálních zákazníků, kteří tě nejen podporují, ale i pravidelně nakupují tvé produkty. 

Víš, že se k tomu můžeš dostat snadněji, než si myslíš? Stačí jen zkopírovat náš osvědčený plán, kterým jsme získali více než 2000 nových kontaktů.

NEMUSÍŠ MÍT ŽÁDNÉ ZKUŠENOSTI, aby ses k nám mohl/a přidat. My ti v této Případové studii ukážeme krok po kroku, jak na to, abys získal/a mnoho nových kontaktů.

Myslíme, že ti právě teď probíhá v hlavě několik otázek a proto nám dovol ti na ně dát níž odpovědi. 

otázka 1

Zatím jsem nikdy nic nevydělal/a i když jsem si zakoupil/a jakýkoli trénink... Pomůže mi to? 


Pokud se necháš námi vést, tak potom určitě ANO! Většina lidí bohužel pouze "studuje" a jen málokdo to jde přetavit do praxe.

otázka 2

Záleží na tom jaký druh podnikání buduji?


NE! Tato strategie se dá využít na jakékoliv podnikání. Využili jsme to v síťovém marketingu, v affiliate, na prodej našich produktů... Díky čemuž jsem vydělali tisíce. Funguje to na jakýkoliv byznys!

otázka 3

doslova začínám a nemám žádné zkušenosti... Bude to fungovat i mně?  


Pokud právě začínáš a nemáš žádné zkušenosti a kontakty kolem sebe, potřebuješ surně to, co tě tady naučíme, víc než kdokoli jiný. A ANO... Bude to fungovat i tobě (chystáme se ti to dokázat). 

Kdo stojí za tímto doslova návodem, který ti bude valit neustále nové kontakty a přinese ti více zisků? 

Jsme podnikatelé a lidé, kteří chtějí vytvořit společnými silami svět s více možnostmi. Rádi tě v něm přivítáme

Tomáš Kosiewicz

Zakladatel CEO KosaTeamu

"Věřím, že nikdo není takovým hlupákem, aby nedokázal uspět alespoň v jedné věci, je-li v ní dostatečně vytrvalý a má-li jasný plán."

Lucie Ševčíková

Copywriter, Support Manager

„I když se nikdo nemůže vrátit a vytvořit zcela nový začátek, každý může začít teď a vytvořit zcela nový konec.“

Jiří Karafiát

MLM podnikatel, Manažer KosaTeamu

“Všude kvetou květy pro toho, kdo je chce vidět.”

Marián Karsay

Investor, Affiliate Manažer 

"Keď niečo naozaj chceš, celý vesmír sa spojí, aby si to dosiahol."

Zde je náš upřímný cíl, který s tebou na tomto webu sdílíme:

Pokud dokážeš vytvořit seznam 100 nových kontaktů, můžeš vydělat peníze online. 

Pokud dokážeš vytvořit seznam 1000 nových kontaktů podle našeho návodu, měl/a bys být schopný/á vydělat tisíce korun měsíčně a věnovat se tak svému podnikání na plný úvazek. 

Jak víme, že se ti to podaří? 

Peníze jsou skryté v seznamu kontaktů a my ti poskytneme jasný návod, jak každý den rozšiřovat svůj seznam o ty správné kontakty, kteří budou chtít to, co ty nabízíš. 

Můžeme ti slíbit, že pokud se naučíš dělat to, co jsme použili my, tvé příjmy budou každý měsíc růst.

Zde je naše upřímná zpráva pro tebe. Nejde nám o to, abychom se před tebou ukázali jako skvělí lidé nebo tě přesvědčili o našich schopnostech. Spíše nás zajímá, jaké výhody ti mohou přinést osvědčené principy, které ti předáme.

Během měsíce jsme dokázali získat více než 2000 kontaktů, bez nutnosti investovat do placené reklamy. Díky tomu jsme přilákali více než 100 nových zákazníků, kteří si zakoupili náš produkt.

Každý den se nám podaří získat nové kontakty, kteří mají zájem o naši nabídku. 

Díky této strategii jsme za jeden rok získali stovky nových lidí do naší struktury a chceme ti teď ukázat, jak to můžeš dokázat i ty.

Samozřejmě to nebylo vždy tak jednoduché, ale dnes můžeme otevřít notebook, napsat několik zpráv a sledovat, jak se peníze hrnou. 

Jak to funguje? 

Vytvořili jsme seznam kontaktů, se kterými pravidelně pracujeme. Díky tomu vyděláváme peníze, kdykoliv se jen rozhodneme.

Jsme přesvědčeni, že s naším kurzem můžeš dosáhnout velkých výsledků. Představíme ti náš způsob práce, naše principy a strategie, které ti umožní vytvořit seznam nových kontaktů a vydělávat peníze pokaždé, když budeš chtít.

Naše práce se odlišuje od jiných lídrů, ale jsme si jisti, že když se naučíš naše principy a strategie a budeš je správně aplikovat, budeš mít mnohem větší šanci na úspěch a vydělávání reálných peněz.

Chystáme se tě naučit, jak vytvořit seznam nových kontaktů a neustále ho rozšiřovat, aby ses mohl/a soustředit na své podnikání a vydělávat peníze, kdykoliv to budeš potřebovat. 

Pokud chceš získat více informací o tom, jak získat denně nové kontakty do své databáze, máme pro tebe připravený nejnovější kurz s názvem "Případová studie: Jak získat 2000+ kontaktů do své databáze".

Co získáš pořízením "případové studie: Jak získat 2000+ kontaktů"

Tady je naše dohoda...

Máme pro tebe skvělou příležitost naučit se, jak vytvořit svůj seznam kontaktů a získat tak slušný příjem navíc, prostřednictvím naší ověřené strategie, na kterou jsme vytvořili případovou studii, která obsahuje postupy a principy, které jednoduše fungují.

Naše zkušenosti a úspěšné strategie nám umožnily získat více než 2000 kontaktů. Nyní chceme tyto znalosti a zkušenosti předat i tobě. Ukážeme ti, jak vytvořit svůj seznam kontaktů a jak dosáhnout stálého získáváním nových zákazníků.

Naše případová studie je vhodná pro každého, kdo chce rozšířit svůj obchod a získat více zákazníků. Postupy a strategie, které se naučíš, jsou aplikovatelné na jakýkoliv druh podnikání a pomohou ti dosáhnout úspěchu.

Získání naší případové studie je velmi jednoduché. Stačí zaplatit 878 korun a budeš mít okamžitý přístup ke kompletnímu kurzu. Tento kurz je schopen změnit tvé podnikání k lepšímu, protože se naučíš, jak získat nové zákazníky a jak zvýšit své příjmy.

A co víc, jako bonus jsou k dispozici některé další materiály, které ti pomohou dosáhnout úspěchu. Tyto bonusy jsou k dispozici pouze pro naše klienty a mohou ti pomoci v rozvoji tvého podnikání.

Tak neváhej a získej náš plán, jak získat 2000+ kontaktů. Slibujeme ti, že tě naučíme, jak získat více zákazníků a jak dosáhnout stálého příjmu.

Představ si...

Více času.

Méně Práce.

Více Zábavy.

Méně potíží.

Větší zisky.

To vše bude tvá realita! 

pro koho je tato případová studie určena? 

Pokud podnikáš a chceš získat více zákazníků nebo členů do týmu, můžeš využít naší ověřenou metodu, která funguje. 

Bez ohledu na to, jestli začínáš, už nějakou dobu podnikáš, nebo chceš zvýšit počet svých klientů a týmu... Případová Studie: Jak Získat 2000+ Kontaktů, je tu pro tebe. 

Nemůžeš nic ztratit, jelikož můžeš okamžitě začít využívat a aplikovat kroky a začít vydělávat. 

Klikni na tlačítko níže a těšíme se na tebe uvnitř.

Copyright © KosaTeam.com 2022

Page Created with OptimizePress