HomeBUSINESSacademy.cz

Jediná 12 Měsíční MLM Akademie Na CZ/SK Trhu

Jak Používat Internet k Rozšíření Týmu v Síťovém marketingu?

Chcete-li vytvořit úspěšný byznys v síťovém marketingu, mohu vás ujistit, že jste zde správně!

12 měsíců vedení krok po kroku k dosažení výsledků
Jedinečný plán hry! Získejte 100% jistotu, že to dokážete také.

Začněte Psát Nový Příběh! Změna Přichází...

Ve skutečnosti 997 lidí z 1000, kteří jsou zapojeni do síťového marketingu, přichází o peníze.  Proč? Stále vás učí STEJNÉ metody náboru, jako před 35 lety... Přemýšlejte o tom!

Evoluční Přístup

Kolik bolesti jste ochotni ještě snášet Spamováním 50+ cizinců na Sociálních sítích a zažívat odmítnutí u 99,99% z nich? Vyřešíme vám tento problém jednou pro vždy!  

Jednoduchý Plán

Ukážeme vám cesty, které vytvořili 99% všech úspěšných MLM podnikatelů dnešní doby... A také ukážeme, jak je jednoduše kopírovat do svého podnikání.

Rychlé Výsledky

Prozradíme vám zákulisní techniky a strategie, které si všichni úspěšní MLM podnikatelé nechávají pro sebe, díky čemuž dosahují tak velkých a rychlých výsledků. 

100% Jistota Úspěchu

Tato akademie byla vytvořena za jediným účelem... Dodat vám sebevědomí a 100% jistotu, že také dokážete vytvořit do 12 měsíců úspěšné mlm podnikání.

Co Přesně je Home Business Academy a jak vám může pomoci?

Řekněme si to na rovinu... Tradiční metody náboru, nemohou vytvořit udržitelné podnikání. Tady je důvod proč... 

Většina vašich přátel a rodiny se k vám nikdy neregistruje! Někteří z nich vás nebudou ani podporovat. 

I když vás možná PODPORUJÍ, ale s největší pravděpodobností jste nyní v bodu, kdy jste vyčerpali své možnosti.

Přidávání studených kontaktů na sociálních sítích není o moc lepší.

Jistě... Je to způsob, jak se každý jeden den dostat před nové tváře, ale je to SPOUSTA oslovení, jen abyste zjistili, že většina z nich nemají o vaší příležitost zájem. 

Řekněme si to na rovinu... Rozhovory s NESPRÁVNÝMI lidmi, kteří nechtějí slyšet o vaší nabídce, mohou vést až k tomu, že se síťovým marketingem na dobro skončíte.

ALE TO NENÍ TA NEJHORŠÍ ČÁST

Většina vašich přátel a rodiny se k vám nikdy neregistruje! Někteří z nich vás nebudou ani podporovat. 

I když vás možná PODPORUJÍ, ale s největší pravděpodobností jste nyní v bodu, kdy jste vyčerpali své možnosti.

Přidávání studených kontaktů na sociálních sítích není o moc lepší.

Jistě... Je to způsob, jak se každý jeden den dostat před nové tváře, ale je to SPOUSTA oslovení, jen abyste zjistili, že většina z nich nemají o vaší příležitost zájem. 

Řekněme si to na rovinu... Rozhovory s NESPRÁVNÝMI lidmi, kteří nechtějí slyšet o vaší nabídce, mohou vést až k tomu, že se síťovým marketingem na dobro skončíte.

ALE TO NENÍ TA NEJHORŠÍ ČÁST

Napadlo vás někdy...

Jaké by to bylo, kdybyste zvládli umění online marketingu a dokázali každý den přitáhnout do svého podnikání relevantní Kontakty, kteří budou čekat s kreditkou v ruce?

Mnoho lidí je nervózních, když mluvím o online marketingu. Myslí si, že to není pro ně a proto se tomu raději vyhýbají, protože se nepovažují za odborníky na marketing. 

"Ale Tomáši... Já nikdy nebudu točit videa, vystupovat na pódiu..."

Upozorňuji jen, že tato akademie není určena pouze těm, kteří toto chtějí. Naučíte se tam mnoho jednoduchých a velmi efektivních strategií a plánů, které dokáže aplikovat naprosto každý.

Využijete-li této speciální nabídky, stanete se okamžitě lídrem svého trhu a lidé vás budou sami oslovovat, zda by s vámi mohli spolupracovat.

Navíc budete schopni každého nového člena v týmu dostat okamžitě do výsledků, které hledají. 

Ano vím, je to silné prohlášení! 

Ale to že se vám nyní nedaří, nebo váš tým neroste, není vaše chyba. Vaši lídři vás neustále učí zastaralé techniky, které nefungují 99,99% lidem, kteří se pustí do síťového marketingu. 

Po pravdě, vaši lídři za to také nemohou... Oni jednoduše nic jiného nevědí! 

Což je ZÁVAŽNÝ PROBLÉM! 

Home Business Academy byla sestavena tak, aby každému jedinci dodala jistotu a jasné řešení, které může duplikovat naprosto každý! 

Pokud chcete aby vaše podnikání v síťovém marketingu přežilo... musíte opustit své metody, které jste do teď aplikovali!

Zde je malá ukázka toho, jak vám HBA může pomoci...

STARÁ CESTA

30

Řekněme, že vaším cílem je tento měsíc do své první linie získat 30 nových lidí. Pokud pracujete tradičním způsobem, potřebujete mít 150 prezentací 1na1, abyste se dostali ke svému cíli. A to jen v případě, že jste zkušený prodejce a víte co děláte.

600

150 nových konverzací každý měsíc! Děsivé že? Avšak pokud chcete 150 nových konverzací, musíte oslovit více jak 600 nových lidí každý jeden měsíc, abyste měli alespoň nějakou šanci to dokázat. A to jen v případě, že jste zkušený prodejce a umíte správně komunikovat.

135

Ano vidíte správně... 135 hodin času strávených každý měsíc pokusem o sdílení vaší příležitosti s lidmi, které s největší pravděpodobností vaše nabídka nezajímá. Kolik peněz byste vydělali, kdybyste byli placeni jen 100 Kč za hodinu?

CESTA S HOME BUSINESS ACADEMY

1kč

Kdežto cestou s HBA, pokud investujete právě nyní 1 korunu, do této akademie. Ukážeme vám cestu a provedeme vás krok po kroku k tomu, abyste z této investice získali již po prvním měsíci 300+ nových relevantních kontaktů do databáze a vydělávali více. 

300

S HBA již nikdy nebudete muset mluvit s více jak 150 lidmi každý jeden měsíc. Namísto toho získáte každý měsíc 300+ nových relevantních kontaktů do databáze, kde všichni se zajímají o vaši příležitost. A to 24 hodin 7 dní v týdnu. 

60

I když se jen 1 z 5 těchto super zájemců rozhodne, připojit k vašemu týmu... Stále je to 60 nových členů každý měsíc. Tady je kritická otázka. Kdybyste věděli, že pokaždé když s někým voláte, máte jistou registraci. Kolik hovorů denně byste udělali? 

PROBLÉM JE...

  VĚTŠINA LIDÍ VÁM BUDE ŘÍKAT, ŽE JINÉ CESTY NEŽ OSLOVOVAT CIZINCE NEEXISTUJÍ.

Stačí však naslouchat selskému rozumu... Žijeme ve 21. století. Není potřeba pracovat tvrdě, ale chytře!

Pokud jste se někdy pokoušeli použít internet k "hledání" nových členů do týmu, s největší pravděpodobností vám z toho nic nefungovalo. Nemám pravdu? 

Cítíte také, jakoby jste měli na rukou pouta a jste paralyzováni oslovováním nových lidí stále dokola?  Vím, jaké to je!

HBA vám dá jasnou vizi, jasný plán, jak jednou provždy přestat nahánět nové členy a zákazníky. Jednoduše řečeno, pomůžeme vám vytvořit reálné podnikání.

Pravda je taková, že pokud naháníte neustále nové a nové lidi, není to reálné podnikání!

Většina lidí se zasekne, pokud stojí před novou výzvou, což je pochopitelné. DOSTALI JE! 

Většina lidí je natolik uvězněna v zajetí zastaralých metod, nátlaku svých lídrů, že nedokáží najít odvahu vydat se jiným směrem. Avšak ONI ZA VÁS ÚČTY NEPLATÍ!

Je čas na změnu a vy to víte... Najděte v sobě tu odvahu a dopřejte to sobě a své rodině!

Změna přichází a vy můžete být na samém začátku, díky strategiím a návodům, které v Home Business Academy Získáte. 

Dovolte si uspět!

Co kdybyste byli schopni do svého týmu získat, ne 60 nových členů, ale například 10 každý jeden měsíc, aniž byste investovali 135 hodin svého času každý měsíc tím, že budete oslovovat ty nesprávné lidi.

Jak moc by to změnilo váš život? 

No jsem tu, abych vám řekl, že ty dny mohou přijít!

Ano Home Business Academy byla vytvořena tak, aby podnikatelé jako vy, kteří již nechtějí neustále slýchat odmítnutí, dokázali uspět. 

Získejte OKAMŽITÝ Přístup Do HBA, DOKUD JE JEŠTĚ ČAS A UDĚLEJTE NÁSLEDUJÍCÍ ROK TÍM NEJLEPŠÍM ROKEM VE VAŠEM ŽIVOTĚ!

100% fungující a ověřené strategie a návody, které vám pomohou, začít psát zcela nový vlastní příběh. Dokažte sobě a své rodině, že na to máte a ŽE dokážete získat pravidelnou hotovost online podnikáním!

potřebujete Vědět více o tom, co pro vás může Home Business Academy udělat?

Zde vám ukážu, co je obsahem HBA a proč je to jedinečný vzdělávací program na našem CZ/SK trhu. 

1. Měsíc: Rychlý Start + Příprava
Úspěch v síťovém marketingu miluje rychlost a právě proto první měsíc této akademie je zaměřen právě na to, jak odstartovat a dostat se do výsledků, co nejrychleji. Navíc vám ukážu, jak si postavit opravdu silné základy, pro svůj byznys.  
2. Měsíc: Komunikační a Prezentační Dovednosti
Byznys v síťovém marketingu je o náboru a prodeji, ať již chceme nebo ne. Naším cílem druhého měsíce je vám pomoci pochopit a osvojit si umění správné komunikace, díky čemuž budete uzavírat prodeje a registrace s lehkostí a elegancí, aniž byste slyšeli "NE"! 
3. Měsíc: Jak Používat Sociální Sítě
Sociální sítě jsou nedílnou součástí dnešního MLM podnikání. Chápu, že většina lidí se uchyluje k různým technikám a metodám na Facebooku a jiných sociálních sítích. A já vám v tomto měsíci odkryji přísně střežené informace a strategie, které mi pomohli vytvořit za pouhých 12 měsíců byznys s více jak 4 zdroji příjmů. 
4. Měsíc: Video Marketing
Video marketing je něco, z čeho má většina lidí strach a proto raději tuto metodu naprosto ignorují. Ve čtvrtém měsíci akademie vám pomůžu odstranit zcela přirozeně strach z tvorby videí a ukážu vám finty, které vás dostanou velmi rychle na jednoho z nejlépe vydělávajících lidí ve vaší společnosti. 
5. Měsíc: Cesta Zákazníka + Copywriting
I ti nejúspěšnější MLM a online podnikatelé přiznají, že mají pouhé 2% úspěšnost při prvním oslovení. To znamená, že 98% zisků přichází při druhém až desátém oslovení. V pátém měsíci vás naučím, jak efektivně psát texty a jak si vytvořit svou vlastní cestu zákazníka tak, aby vám jednoho dne sám řekl "ANO". Největší prodeje přicházejí tam, kde to nevidíte! A já vám ukážu, jak na to
6. Měsíc: Vedení Lidí/Leadership
Síťový marketing je týmová hra a já vám ukážu, jak pomoci každému jednomu člověku ve vašem týmu dosáhnout výsledků. Bez práce svého týmu, nemáte žádnou šanci vytvořit úspěšný a dlouhodobý byznys v síťovém marketingu. Mým záměrem však je, vám ukázat přesně kroky, co udělat s každým novým členem svého týmu, aby okamžitě převzal zodpovědnost a dostal sebe a svůj tým do výsledků. 
7. Měsíc: Jak Tvořit Síť Do Hloubky
Budování hloubky své sítě, je alfa a omega MLM byznysu. Ten kdo dokáže vytvořit širokou a zároveň hlubokou síť, ten vyhrává. Jsem si naprosto jistý, že i vy chcete patřit mezi ty, co vyhrají. Proto jsem se rozhodl nechat vás nahlédnout pod pokličku našeho úspěchu, díky čemuž získáte něco, co naprosto změní celý váš byznys jednou provždy!
8. Měsíc: Zvyšování své značky
Ukážu vám, jak získat opravdový vliv a status "experta" díky čemuž budou lidé rádi, když s vámi budou moci spolupracovat nebo si od vás pořídit nějaký produkt/službu. Možná se to nyní zda jako nemožné, ale existují principy, které vám pomohou se dostat do bodu, kdy se tak stane!
9. Měsíc: Tvorba Mnohonásobného Příjmu
Naším cílem je pomoci vám vytvořit mnohonásobný zdroj příjmů z jedné na sebe navazující činnosti. Ukážeme vám cestu, jak vytvořit opravdovou svobodu.
10. Měsíc: Synchronizace Příjmů
Mít několik zdrojů příjmů pro mnohé znamená sedět na více židlích najednou. Ale tak tomu není! V desátém měsíci akademie vám ukážu, jak synchronizovat více zdrojů příjmů a vytvořit si opravdový automat, který za vás pracuje 24 hodin 7 dní v týdnu a přináší vám další a další hotovost do vaší kapsy. 
11. Měsíc: Jak Vytvořit Globální Byznys
Často slýchám věty typu... "není můj cíl mít globální byznys..." Ale opravdu je tomu tak ? Věřím, že i vy jste vstupovali do byznysu v síťovém marketingu s vidinou toho, že budete vytvářet reálné zisky pomocí síťového marketingu. Já vám ukážu, jak najít ty správné lidi, kteří vám s tím pomohou a co přesně udělat, aby se vám podařilo rozjet byznys po celém světě.
12. Měsíc: Nástroje na zefektivnění byznysu+Bonusy
Pákový efekt je něco, co rozděluje ty velmi úspěšné od neúspěšných. Síťový marketing je jen a pouze hra čísel. Čím více karet otočíte (oslovíte lidí), tím větší šanci máte na úspěch. V posledním měsíci HBA vám prozradím triky a tipy na nástroje, které vám pomohou urychlit celý váš proces a hlavně... Pomohou vám pracovat chytře, ne tvrdě! Využijte sílu internetu ve svůj vlastní prospěch! 

V home business akademii získáte průvodce, díky kterému to s jistotou dokážete také!

Shlédněte toto krátké video a získejte podrobnější náhled o tom, jak výkonná a funkční tato Akademie je!

Ano za pouhých 12 měsíců můžete vytvořit to, co 99,99% MLM podnikatelů nikdy nedokáže!

Uvnitř akademie s vámi budu sdílet, všechny tajné techniky a strategie, které vám poskytnou sílu, abyste své sny přeměnili na skutečnost...

Pohodlně Vše v Jednom

Na našem trhu bohužel není dostatek kvalitního obsahu a proto je mým cílem toto změnit a dát vám opravdu dostatek kvalitního obsahu, který můžete okamžitě aplikovat do svého byznysu. 

Vím, že možná si nyní říkáte, proč bych to měl/a udělat? 

Získáte ohromnou konkurenční výhodu, kterou využijete ve svůj prospěch! 

Je to jako truhla plná různých návodů, strategií a nástrojů, která vám pomůže v dnešním konkurenčním boji.

Pokud vaše podnikání není v současné době tam, kde byste chtěli aby bylo, abyste mohli dokázat sobě a své rodině, že to bylo správné rozhodnutí, investovat do příležitosti v síťovém marketingu...

Pak chci, abyste udělali něco, co jste ještě možná nikdy neudělali... investujte do sebe a svého byznys! 

Objednejte si HBA, získejte okamžitý přístup a uvidíte ihned, jak skvělé rozhodnutí to bylo! Získáte extrémní konkurenční výhodu a váš byznys poroste rychleji!

Změňte to jednou pro vždy!

Home Business Academy je navržena tak, aby vám dokázala pomoci různými způsoby. 

Pokud vám pomohu tím nejjednodušším možným způsobem, dosáhnout stabilních příjmů ve vašem byznysu, věřím, že mi o tom dáte vědět, ihned, jakmile se tak stane.

Proč ztrácet čas objevováním kola, když ho již někdo objevil před námi? 

Pokud Nic Neděláte... Nic Se Nestane!

Pokud jste se dostali až sem, udělali jste obrovský krok vpřed. A další krok? AKCE! To je něco, co odděluje vítěze od poražených. BONUSY, které dostanete, pokud půjdete do akce dnes!

21 Denní Výzva

Akce je klíč k tomu, aby se ve světě plném snílků dosahovalo výsledků. Ale odměny přicházejí pouze těm, co opravdu jdou do akce, ne ty co jen povídají.  Dostaňte se za 21 dnů do výsledků!

Partnerský Program

Chcete mít HBA ZDARMA? Je to jednoduché... investujte do předplatného akademie a získejte ojedinělou příležitost sdílet tuto akademii svému týmu a získat 1000 Kč provizi za doporučení.

IGO Systém

Přístup do IGO rezervačního portálu navždy ZDARMA! Získejte až 35% slevu na své oblíbené hotely, letoviska, dovolené atd. díky čemuž můžete cestovat po celém světě za ojediněle nízké ceny.

Trénink Rekrutování

Každý člověk na světe se může rozhodnout být úspěšný v MLM, ale ne každému se to podaří. MLM byznys je o rekrutování, ať již chceme nebo ne. Tento trénink vám pomůže stát se mistrem rekrutování.   

Tak Co Již Jste z HBA Nadšeni?
Pokud ANO, Pak Je Čas Jednat!

cena hba

17.987,-

speciální cena hba dnes

8987,-


Ihned 1.Měsíc akademie
kdykoli můžeš odstoupit
více jak 16 video lekcí
omezená nabídka pouze pro 100 členů...
Postavíš základy byznysu

Super a Mám Nějakou Záruku?

Zaručuji, že budete HBA naprosto milovat...

...Pokud by však z nějakého důvodu došlo k tomu, že nejste s akademií spokojeni, můžete přístup na zkoušku do 7 dnů zrušit jedním klikem. 

Partneři, kteří stojí za vznikem Home Business Akademie

Zde Je Několik Dalších Často Kladených Otázek, Které Dostáváme...

Musím Platit Něco Dál?

NE! Přístup do akademie máte navždy přístupny, bez jakýchkoli dalších nečekaných poplatků. V ceně zahrnuty všechny aktualizace a vylepšení. 

Je To MLM Příležitost?

NE! Home Business Academy není MLM ani jiná příležitost. Jedná se pouze o vzdělávací platformu na poli síťového marketingu. Žádný nábor!

Je Má Investice Bezpečná?

Ano Rozhodně! po zaplacení a spárování platby dostaneš okamžitý přístup do akademie kde máte vše na jednom místě.  

Je HBA Vhodná i Pro Mou Společnost?

ANO! HBA je sestavena tak, aby návody, strategie a nástroje, které získáte šli aplikovat na jakýkoli druh byznysu. Ano i na ten váš, ať již je jakýkoli!

Pokud Mám Problém Na Koho Se Obrátit?

Nikdy na nic nejste sami! Máme připravenou sekci na komentáře, kde můžete psát své problémy/otázky a také můžete využít speciální email na podporu!

Jaký Přístup Získám za korunu?

Přístup za korunu je pouze na zkoušku na 7 dní. Poté buď můžete akademii zrušit nebo se automaticky z vaší karty odečtou peníze podle výběru.   

© KosaTeam.com | 2021

Page Created with OptimizePress