fbpx

"Ahoj Vítáme Tě! Shlédni Video níže a zjisti Kdo Jsme a Jak Ti Můžeme Pomoci" 

myšlenka KosaTeamu vznikla v listopadu 2020. oficiální spuštění bylo 3.1.2021. za tu dobu jsme se stali důvěryhodné řešení číslo jedna, které vám pomůže denně přilákat nové platící zákazníky, členy do týmu a další prodeje, díky využití síly internetu.   

pokračuj níže...

Naše mise je jednoduchá...  

Inspirovat každého marketéra, podnikatele nebo MLM podnikatele k využití svého plného potenciálu, díky síle internetu. Vášeň zakladatele KosaTeamu Tomáše Kosiewicze, je pomoci dobrým a ctižádostivým lidem dosáhnout finanční svobody, věnovat více času rodině a to vše prostřednictvím tvého podnikání. 

Hlavním cílem KosaTeamu, je rozvíjet tě jako vůdce a udělat tě neodolatelně cenným na trhu.

chceme pro tebe víc - Chceme abys zažíval/a tu radost, vášeň, nadšení a svobodu, když budeš počítat svou výplatu  
univerzita podnikatele - KosaTeam je ekvivalent univerzity pro podnikatele, co chtějí vydělat v jakémkoli online podnikání  
budeš rychlejší - od dnes začneš budovat své podnikání rychleji, chytřeji a přesně, jako nejvíce vydělávající online podnikatelé 
Jsme unaveni z humbuku kolem - už se jednoduše nechceme dívat na to, jak 99,99% podnikatelů dlouhodobě nevydělává  
Pomůžeme ti přejít - jsme tady přesně pro to, abychom ti pomohli, přejít na druhou stranu a vytvořit stabilní prosperující online podnikání

Jsme parta MLM a Online podnikatelů, co mají rádi srandu...   

Chceme, abys viděl/a, že jsme lidé z masa a kostí stejně jako ty. Ano vydělávají za nás automatické systémy, ale jsme obyčejní lidé, kteří mají chuť ti pomoci.      


Tomáš Kosiewicz

Zakladatel KosaTeamu 

Tomáš má za sebou více jak 14 let zkušeností v online a MLM byznysu. Prvních 7 let jeho kariéry bylo bez zisků, dokud nepochopil, že jakmile nebude budovat svou značku... NIC SE NEZMĚNÍ! Poté co se Tomáš naučil a implementoval tajemství, která vložil do KosaTeamu, dokázal vytvořit dvě více jak tisícové sítě v různých MLM společnostech. Osobně za svou kariéru sponzoroval více jak 500 lidí do sítě a denně získává 100+ nových kontaktů, díky čemuž generuje neustále se zvyšující příjmy.      

Lucie Ševčíková

Srdce KosaTeamu a manažerka HBA

Lucka je matka tří úžasných dětí a srdcem celého KosaTeamu. Vnáší do něj pohodu, klid a stará se o vše v zákulisí. Má vražedné tempo a právě proto je srdcem celého KosaTeamu. 

Lucka dokázala, že je možné vše, co si člověk jen usmyslí. Její síla je v empatickém naslouchání a implementování jednoduchých kroků do celého ekosystému KosaTeamu. Její neutuchající chuť a touha pomáhat jí dělá skvělou v komunikaci s lidmi v i mimo KosaTeam.   

Marián Karsay

Manažer KosaTeamu

Marián je jediným Slovenským členem naší posádky. Marián má dlouholeté zkušenosti z manažerských pozic v korporátním světě a do KosaTeamu přenáší právě tyto své mnohaleté zkušenosti. 

Díky Mariánovi se KosaTeam stává stále více a více reálným projektem, který naplňuje své cíle a vize. 

Marián je jeden z 5 top vydělávajících lidí v KosaTeamu a to vše díky své každodenní pracovitosti a touze pomáhat.   

Jiří Karafiát

Affiliate Manager 

Jirka zahájil svou kariéru ve finančním sektoru, kde posbíral spousty zkušeností a dovedností potřebné k tomu, aby vše dokázal naplno využít právě v KosaTeamu, kde zastává roli Affiliate manažera. 

 Jirka je obchodník tělem i duší a proto má na starost právě podporu partnerům, nastavování systémů uvnitř a vše co se týká partnerského programu.  

Jeho vášní a jednou z dovedností je video marketing, díky kterému pomáhá KosaTeamu být více vidět.  

"Jakmile jsem objevil to tajemství vydělávání peněz online, začal jsem ho zpřístupňovat do KosaTeamu. Už jsem si ho nechtěl nechávat pro sebe! Okamžitě se moje mise stala mnohem méně o mém osobním finančním zisku. Namísto toho úplně přešla k tomu, jak co nejrychleji naučit vše ostatní, aby dosáhli mých výsledků. Právě přecházíme do druhého roku od vzniku KosaTeamu a já nemohu být šťastnější když vidím, jak si lidé vydělávají své první reálné peníze z pohodlí domova. Dohromady začíná tato komunita být nezastavitelná a to teprve začínáme."   

Tomáš Kosiewicz

CEO a zakladatel KosaTeamu 

Choose your plan

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

Main event

$299

Donec tristique etiam himenaeos.


Justo suspendisse faucibus male
Eu cras curabitur grom estimes
Sapien metus resto elementum
Leo taciti pretium adipiscing est
Non feugiat nullam scell risque
Aliquam habitasse morbin holl

Popular

Main event + Extra

$399

Donec tristique etiam himenaeos.


Justo suspendisse faucibus male
Eu cras curabitur grom estimes
Sapien metus resto elementum
Leo taciti pretium adipiscing est
Non feugiat nullam scell risque
Aliquam habitasse morbin holl
Etiam consectetur elit fells losti
Massa purus nullam hac lost om
Close


Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Page Created with OptimizePress