fbpx

KosaTeam PRO Členství

Každodenní vedení pro tvé MLM podnikání

Jak Používat Internet k Rozšíření Týmu v Síťovém marketingu?

Chceš-li vytvořit úspěšný byznys v síťovém marketingu, mohu tě ujistit, že jsi zde správně!

Každodenní vedení krok po kroku k dosažení výsledků
Jedinečný plán hry! Získej 100% jistotu, že to dokážeš také.
Bez uhánění, prodeje a frustrujícího odmítání, které brzdí 99,99% lidí.

Začni Psát Nový Příběh, Změna Přichází...

Ve skutečnosti 997 lidí z 1000, kteří jsou zapojeni do síťového marketingu, přichází o peníze.  Proč? Stále je učí STEJNÉ metody náboru, jako před 35 lety... Přemýšlej o tom!

Denní Vedení

Každý den pravidelné vedení, ve kterých ti přímo živě pomůžeme vylepšit tvé FB příspěvky, webové stránky, videa, texty a se vším pomůžeme tak, abys dosáhl/a svých cílů. 

Jednoduchý Plán

Ukážeme ti cesty, které vytvořili 99% všech úspěšných MLM podnikatelů dnešní doby... A také ukážeme, jak je jednoduše kopírovat do svého podnikání.

Knihovna Tréninků

Vytvořili jsme knihovnu tréninků, které ti pomohou na tvé cestě stát se pravidelně vydělávajícím MLM podnikatelem. Najdeš zde naprosto vše, co potřebuješ k úspěchu.

100% Jistota Úspěchu

KosaTeam PRO Členství bylo vytvořeno za jediným účelem... Dodat ti sebevědomí a 100% jistotu, že také dokážeš vytvořit úspěšné MLM podnikání a vydělávat více než kdy dřív.

Co Přesně je Kosateam PRO členství a jak ti může pomoci?

Řekněme si to na rovinu... Tradiční metody náboru, nemohou vytvořit udržitelné podnikání. Tady je důvod proč... 

Většina tvých přátel a rodiny se k tobě nikdy neregistrují! Někteří z nich tě nebudou ani podporovat. 

I když tě možná PODPORUJÍ, ale s největší pravděpodobností jsi nyní v bodu, kdy jsi vyčerpal/a své možnosti.

Přidávání studených kontaktů na sociálních sítích není o moc lepší.

Jistě... Je to způsob, jak se každý jeden den dostat před nové tváře, ale je to SPOUSTA oslovení, jen abys zjistil/a, že většina z nich nemají o tvou příležitost zájem. 

Řekněme si to na rovinu... Rozhovory s NESPRÁVNÝMI lidmi, kteří nechtějí slyšet o tvé nabídce, mohou vést až k tomu, že se síťovým marketingem na dobro skončíš.

ALE TO NENÍ TA NEJHORŠÍ ČÁST

Pravděpodobně jsi začal/a podnikat s vyšším záměrem. 

Výrobky/služby, které prodáváš nejspíš pozitivním způsobem ovlivnili tvůj život...

A ty za každou cenu chceš být součástí této komunity, která vytváří pozitivní změnu ve světě... 

Ale jak můžeš někdy někomu změnit život, pokud nemáš šanci sdílet tuto obchodní příležitost s lidmi, pro které byla určena? 

Ano všichni ti budou říkat... "Musíš oslovovat více lidí, abys našel ty, co jsou ti pravý!"

Největší problém, proč většina lidí, co se pustí do síťového marketingu neuspěje, je že nevědí, jak najít ty správné lidi do svého týmu. A když už někoho najdou, koho mohou oslovit, většinu to nezajímá.

S největší pravděpodobností je to i tvůj příběh... Jinak bys zde nebyl/a!

Napadlo tě někdy...

Jaké by to bylo, kdybys zvládl/a umění online marketingu a dokázal/a každý den přitáhnout do svého podnikání Ty Správné Kontakty, kteří budou chtít přesně to, co ty nabízíš?

Mnoho lidí je nervózních, když mluvím o online marketingu. Myslí si, že to není pro ně a proto se tomu raději vyhýbají, protože se nepovažují za odborníky na marketing. 

"Ale Tomáši... Já nikdy nebudu točit videa, vystupovat na pódiu..."

Upozorňuji jen, že KosaTeam PRO Členství není určeno pouze těm, kteří toto chtějí. Naučíš se tam mnoho jednoduchých a velmi efektivních strategií a plánů, které dokáže aplikovat naprosto každý. Neboj ty také!

Využiješ-li této speciální nabídky, staneš se přirozeně lídrem svého trhu a lidé tě budou sami oslovovat, zda by s tebou mohli spolupracovat.

Navíc dokážeš každého nového člena v týmu, dostat okamžitě do výsledků, které hledají. 

Ano vím, je to silné prohlášení! 

Ale to že se ti nyní nedaří tak, jak bys chtěl/a, nebo tvůj tým neroste, není tvoje chyba. Tvůj lídři tě neustále učí zastaralé techniky, které nefungují 99,99% lidem, kteří se pustí do síťového marketingu. 

Po pravdě, tvoji lídři za to také nemohou... Oni jednoduše nic jiného nevědí! 

Což je ZÁVAŽNÝ PROBLÉM! 

KosaTeam PRO Členství bylo sestaveno tak, aby každému jedinci dodalo jistotu a jasné řešení, které může okamžitě duplikovat do svého podnikání! 

Pokud chceš aby tvé podnikání v síťovém marketingu přežilo... Musíš zapomenout na metody, které jsi do teď dělal/a!

Zde je malá ukázka toho, jak ti KosaTeam PRO Členství může pomoci...

STARÁ CESTA

5

Řekněme, že tvým cílem je tento měsíc do své první linie získat 5 nových lidí. Pokud pracuješ tradičním způsobem, potřebuješ mít cca 150 prezentací 1na1, aby ses dostal/a ke svému cíli. A to jen v případě, že jsi zkušený prodejce a víš co dělat.

600

150 nových konverzací každý měsíc! Děsivé že? Avšak pokud chceš 150 nových konverzací, musíš oslovit více jak 600 nových lidí každý jeden měsíc, abys měl/a alespoň nějakou šanci to dokázat. Vím, je to kruté a velké číslo, ale je to realita, která tě bude provázet na tvé cestě.

135

Ano vidíš správně... 135 hodin času strávených každý měsíc pokusem o sdílení tvé příležitosti s lidmi, které s největší pravděpodobností tvá nabídka nezajímá. Kolik peněz bys vydělal/a kdybys byl/a placen/a jen 100 Kč za hodinu? Vyděláš to ve svém MLM podnikání?

Cesta s KosaTeam PRO Členstvím...

987kč

Kdežto s PRO Členstvím ti ukážeme cestu a provedeme tě krok po kroku k tomu, abys z této investice získal/a již po prvním měsíci 300+ nových správných kontaktů do databáze a vydělával/a více. Dáme ti jasný plán, jak to můžeš dokázat také. 

300

S PRO Členstvím už nikdy nebudeš muset mluvit s více jak 150 lidmi každý jeden měsíc. Namísto toho získáš každý měsíc 300+ nových správných kontaktů do databáze, kde všichni se zajímají o to co nabízíš. A to 24 hodin 7 dní v týdnu. 

30

I když se jen 1 z 10 těchto super zájemců rozhodne, připojit k tobě do týmu. Stále je to 30 nových členů každý měsíc. Tady je kritická otázka. Kdybys věděl/a, že pokaždé když s někým voláš, máš jistou výdělku. Kolik hovorů denně bys udělal/a? 

PROBLÉM JE...

  VĚTŠINA LIDÍ ti BUDE ŘÍKAT, ŽE JINÉ CESTY NEŽ OSLOVOVAT CIZINCE NEEXISTUJÍ.

Stačí však naslouchat selskému rozumu... Žijeme ve 21. století. Není potřeba pracovat tvrdě, ale chytře!

Pokud jsi se někdy pokoušel/a použít internet k "hledání" nových členů do týmu, s největší pravděpodobností ti z toho nic nefungovalo. Nemám pravdu? 

Cítíš také, jako by jsi měl/a na rukou pouta a jsi paralyzován/a oslovováním nových lidí stále dokola?  Vím, jaké to je!

KosaTeam PRO Členství ti dá jasnou vizi, jasný plán, jak jednou provždy přestat nahánět nové členy a zákazníky. Jednoduše řečeno, pomůžeme ti vytvořit reálné podnikání, které vydělává.

Pravda je taková, že pokud naháníš neustále nové a nové lidi, není to reálné podnikání!

Většina lidí se zasekne, pokud stojí před novou výzvou, což je pochopitelné. DOSTALI JE! 

Většina lidí je natolik uvězněna v zajetí zastaralých metod, nátlaku svých lídrů, že nedokáží najít odvahu vydat se jiným směrem. Avšak ONI ZA TEBE ÚČTY NEPLATÍ!

Je čas na změnu a ty to víš... Najdi v sobě tu odvahu a dopřej to sobě a své rodině!

Změna přichází a ty můžeš být na samém začátku, díky strategiím a návodům, které v KosaTeam PRO Členství Získáš. 

DOVOL SI USPĚT!

Co kdybys dokázal/a do svého týmu získat, ne 30 nových členů, ale například 10 každý jeden měsíc, aniž bys investoval/a 135 hodin svého času každý měsíc tím, že budeš oslovovat ty nesprávné lidi.

Jak moc by to změnilo tvůj život? 

No jsme tu, abychom ti řekli, že ty dny mohou přijít!

Ano KosaTeam PRO Členství bylo vytvořeno tak, aby podnikatelé jako ty, kteří již nechtějí neustále slýchat odmítnutí, dokázali uspět. 

Získej OKAMŽITÝ Přístup Do KosaTeam PRO Členství A UDĚLEJ NÁSLEDUJÍCÍ ROK TÍM NEJLEPŠÍM ROKEM VE tvém ŽIVOTĚ!

100% fungující a ověřené strategie, návody a denní vedení, které ti pomohou, začít psát zcela nový vlastní příběh. Dokaž sobě a své rodině, že na to máš a že dokážeš získat pravidelnou hotovost online podnikáním!

potřebuješ Vědět více o tom, co pro Tebe může KosaTeam PRO členství udělat?

Zde ti ukážeme, co je obsahem PRO Členství a proč je to jedinečná příležitost pro tvé MLM podnikání...

VZDĚLÁVÁNÍ
Úspěch v síťovém marketingu JE O NEUSTÁLÉM RŮSTU A VZDĚLÁVÁNÍ SE V URČITÝCH OBLASTECH a právě proto TI DÁME POTŘEBNÉ VZDĚLÁVÁNÍ, KTERÉ TI POMŮŽE LÉPE POCHOPIT PRINCIP SÍŤOVÉHO MARKETINGU A VYUŽÍT INTERNET K TOMU, ABYS DOKÁZAL/a KAŽDÝ JEDEN DEN ZÍSKAT NOVÉ SPRÁVNÉ KONTAKTY, ZAČÍT S NIMI PRACOVAT, PRODÁVAT a vydělávat.   
AKTIVNÍ PODPORA
KAŽDODENNÍ AKTIVNÍ PODPORA, DENNÍ VEDENÍ, LIVE TRÉNINKY, LIVE ROZBORY TVÝCH AKTIVIT, PLÁNOVÁNÍ A VŠE SESTAVENO TAK, ABYS DOKÁZAL VYTVOŘIT PLÁN A DOSÁHNOUT CO NEJDŘÍVE K PRVNÍM VÝDĚLKŮM. NEMUSÍŠ SE TEDY OBÁVAT, ŽE TI NIKDO NEPORADÍ, JAK DÁL. 
INVESTIČNÍ AKADEMIE 
POMŮŽEME TI DOSTAT SE DO 12 MĚSÍCŮ NA PASIVNÍ PŘÍJEM PŘESAHUJÍCÍ 50 TISÍC KORUN DÍKY JEDNODUCHÉMU, ALE VELMI ÚČINNÉMU INVESTIČNÍMU PLÁNU, KTERÝ TI POMŮŽE VYTVOŘIT TOBĚ A TVÉ RODINĚ DLOUHODOBÝ PASIVNÍ PŘÍJEM A STÁT SE RENTIÉREM.    
NADACE
Z KAŽDÉ INVESTICE KTERÁ PUTUJE DO KASY KOSATEAMU, DÁVÁME URČITÝ OBNOS NA POMOC DRUHÝM. VÍME, JAK DŮLEŽITÁ JE PODPORA A POMOC TĚM, CO TO POTŘEBUJÍ A PROTO PRAVIDELNĚ KAŽDÝ MĚSÍC PŘISPÍVÁME NA NĚCO POTŘEBNÉHO, PROTO ČÍM VÍCE SPOKOJENÝCH ČLENŮ BUDE, TÍM VÍCE POMŮŽEME. 
KOMUNITA
STANEŠ SE SOUČÁSTÍ KOMUNITY LÍDRŮ A BUDOUCÍCH LÍDRŮ, PROFESIONÁLŮ V OBORU, KTEŘÍ SI KAŽDÝ DEN NAVZÁJEM POMÁHAJÍ A PODPORUJÍ, BEZ OHLEDU NA TO V JAKÉ JSOU SPOLEČNOSTI. TVOŘÍME TU NĚCO, CO PODPOŘÍ KAŽDÉHO JEDINCE, BEZ ROZDÍLŮ ZKUŠENOSTÍ A MOMENTÁLNÍ SITUACE. VĚŘÍME, ŽE S NÁMI MÁ KAŽDÝ ŠANCI USPĚT. 
DOPLŇUJÍCÍ ZDROJE PŘÍJMŮ
UKÁŽEME TI JASNÉ POSTUPY, KROKY A NÁVODY, JAK SI MŮŽEŠ BEZ JAKÝCHKOLI ZKUŠENOSTÍ A DOVEDNOSTÍ TÉMĚŘ OKAMŽITĚ VYTVOŘIT VÍCE ZDROJŮ PŘÍJMŮ A VYDĚLÁVAT NA 90% LIDÍ, KTERÉ OSLOVÍŠ. DO PÁR MĚSÍCŮ MŮŽEŠ VYDĚLÁVAT VÍCE, NEŽ TVOJI LÍDŘI JEN TÍM, ŽE ZAČNEŠ SMÝŠLET A PRACOVAT JINAK. 
SOUTĚŽE
PRAVIDELNÉ SOUTĚŽE O HODNOTNÉ CENY, KTERÉ TI UDĚLAJÍ RADOST, PODPOŘÍ TVÉ PODNIKÁNÍ NEBO TI DAJÍ ZAJÍMAVÝ ZÁŽITEK, PROTOŽE NAŠÍM CÍLEM JE TI OPRAVDU POMOCI ŽÍT ŽIVOT, KTERÝ JSI SI VYSNIL/A A KTERÝ SI ROZHODNĚ NA 100% ZASLOUŽÍŠ. 
ŽIVÝ ORGANISMUS
KOSATEAM PRO ČLENSTVÍ JE ŽIVÝ MECHANISMUS, KTERÝ SE NEUSTÁLE VYVÍJÍ A TVOŘÍ. VÍME JAK DŮLEŽITÉ JE SE NEUSTÁLE VYVÍJET A POMÁHAT TI JEŠTĚ VÍCE, PROTO BUDEME KOSATEAM PRO ČLENSTVÍ NEUSTÁLE VYVÍJET A ROZŠIŘOVAT PODLE POTŘEB, KTERÉ NAŠI PRO ČLENOVÉ BUDOU MÍT. 

V KosaTeam PRO Členství získáš vše, co potřebuješ k vytvoření vydělávajícího MLM podnikání

Shlédni toto video a uvidíš, co o KosaTeamu říkají jeho členové...

Ano za pouhých 12 měsíců můžeš vytvořit to, co 99,99% MLM podnikatelů nikdy nedokáže!

KosaTeam PRO Členství ti dá jasný herní plán, který ti pomůže dostat tvé MLM podnikání tam, kde ho chceš mít.

Pohodlně Vše v Jednom

Na našem trhu bohužel není dostatek kvalitního obsahu a proto je naším cílem toto změnit a dát ti opravdu dostatek kvalitního obsahu a podpory kterou můžeš okamžitě aplikovat do svého podnikání. 

Vím, že možná si nyní říkáš, proč bych to měl/a udělat? 

Získáš ohromnou konkurenční výhodu a rozhodně vyděláš více peněz!

Je to jako truhla plná různých možností, která ti pomůže uspět v dnešním konkurenčním boji.

Pokud tvé podnikání není v současné době tam, kde bys chtěl/a aby bylo, abys mohl/a dokázat sobě a své rodině, že to bylo správné rozhodnutí, investovat do příležitosti v síťovém marketingu...

Pak chci, abys udělal/a něco, co jsi ještě možná nikdy neudělal/a... Investuj do sebe a svého podnikání! 

Staň se pro členem, získej okamžitý přístup a uvidíš ihned, jak skvělé rozhodnutí to bylo! Získáš extrémní konkurenční výhodu a tvůj byznys poroste rychleji!

Změň to jednou pro vždy!

KosaTeam PRO Členství je navrženo tak, aby ti dokázala pomoci různými způsoby. 

Pokud ti pomůžeme, tím nejjednodušším možným způsobem dosáhnout stabilních příjmů ve tvém byznysu, věřím, že nám o tom dáš vědět, ihned, jakmile se tak stane. 🙂 

Proč ztrácet čas objevováním kola, když ho již někdo objevil před námi? 

Pokud Nic Neděláš... Nic Se Nestane!

Pokud jsi se dostal/a až sem, udělal/a jsi obrovský krok vpřed. A další krok? AKCE! To je něco, co odděluje vítěze od poražených. BONUSY, které dostaneš, pokud půjdeš do akce dnes!

Uzavřená FB Skupina

Akce je klíč k tomu, aby se ve světě plném snílků dosahovalo výsledků. Ale odměny přicházejí pouze těm, co opravdu jdou do akce, ne ty co jen povídají.  Proto získáš přístup do skupiny pro členy. 

Vyšší Provize 

Chceš mít toto členství zdarma? Je to jednoduché... Ukaž ho 5-10 lidem a využij toho, že máš o 10-20% vyšší provize než člen KosaTeamu zdarma. ANO máš šanci mít PRO Členství zcela zdarma! 

Travel & Trade

Možnost přístupu do uzavřené komunity a systému za zvýhodněných podmínek a využívat tak systém na tvorbu dalších zdrojů příjmů a zisk zajímavých zážitků pro tebe a tvou rodinu.  

Trénink Rekrutování

Každý člověk na světe se může rozhodnout být úspěšný v MLM, ale ne každému se to podaří. MLM byznys je o rekrutování, ať již chceme nebo ne. Tento trénink ti pomůže stát se mistrem rekrutování.   

Víme, že potřebuješ pomoc na tvé cestě, Stejně tak jako každý z nás... Teď Je správný čas začít jednat!

Měsíční Členství

987 Kč/měsíčně

Každý měsíc automatická platba z karty
můžeš kdykoli zrušit
všechny bonusy k tomu

Roční členství

10987 kč/ročně

jednou za rok automatická platba z karty
máš celý rok přístup do pro členství
všechny bonusy k tomu
1 hodina osobního vedení k tvorbě plánu
Kniha vyšší úroveň "bible MLM" 

Super a Mám Nějakou Záruku?

Zaručujeme, že budeš KosaTeam PRO Členství naprosto milovat...

...Pokud by však z nějakého důvodu došlo k tomu, že nejsi s PRO Členstvím spokojen/a, můžeš přístup kdykoli zrušit, jedním klikem. 

Zde Je Několik Dalších Často Kladených Otázek, Které Dostáváme...

Musím Platit Něco Dál?

NE! Nic není povinné a nic dalšího po tobě nebudeme chtít. Jen ty si volíš, zda si chceš pořídit něco dalšího s dílny KosaTeamu nebo ne. ŽÁDNÉ DALŠÍ POPLATKY NEJSOU SKRYTY!

Je To MLM Příležitost?

NE! KosaTeam není MLM společnost a jeho cílem není tě náborovat do jiného MLM podnikání. S KosaTeamem si můžeš díky affiliate vytvořit další doplňující zdroj příjmů. 

Je Má Investice Bezpečná?

Ano Rozhodně! Po zaplacení a spárování platby dostaneš okamžitý přístup do KosaTeam PRO Členství, kde máš vše ihned přístupné.  

Je PRO členství Vhodné i Pro mě?

ANO! KosaTeam PRO Členství je sestaveno tak, aby návody, strategie a nástroje, které získáš, šli aplikovat na jakýkoli druh byznysu a typ člověka.  

Pokud Mám Problém Na Koho Se Obrátit?

Neboj, vždy je na koho se obrátit 🙂 Tvoříme komunitu MLM podnikatelů, kteří si navzájem pomáhají a proto jsme pro tebe připravili speciální chat, kde získáš odpovědi na vše nebo využij náš support.

Jak mohu členství zrušit?

KosaTeam PRO Členství můžeš kdykoli jednoduše zrušit jedním kliknutím a nebo napsáním na podporu KosaTeamu a my ti se zrušením plateb rádi pomůžeme. 

© KosaTeam.com | 2022

Page Created with OptimizePress