fbpx


Meta Bounty Hunters & Meta Labs Agency...

Ambicí Meta Bounty Hunters je posunout NFT trh o kus dál. Vytvořit každému držiteli tohoto unikátního NFT tokenu dlouhodobý pasivní příjem pro sebe a svou rodinu... BEZ PRÁCE!

Proč zaměřit svou pozornost právě na Meta Bounty Hunters?

V tuto chvíli se jedná už o světově uznávané NFT projekty, které vlastní tisíce lidí po celém světě a každý z nich vydělává pravidelné peníze. 

To co bylo dříve pouhé sci-fi a fikce, je dnes díky Meta Bounty Hunters a Meta Labs Agency realitou. Svým držitelům vyplácejí pravidelné týdenní a měsíční pasivní příjmy. 

Poprvé v historii můžeme i my "obyčejní" lidé zažít jaké to je, když za nás pracují technologie a my přesto neustále vyděláváme i když nevyvíjíme žádnou aktivitu. 

ano víme, zní to možná až moc pohádkově, ale věř... je to realita!

Může to být i tvá realita, pokud chceš. 

Co že přesně to je ten Meta Bounty Hunters a Meta Labs Agency?  

Jedná se o speciální edici NFT Tokenů navržených tak, aby každý ražený token v sobě ukrýval speciální schopnost, generovat každému držiteli pravidelný pasivní příjem. 

Navíc je každý jeden token umělecké dílo, které neustále stoupá na své hodnotě.

Abys plně porozuměl/a tomu, co to vlastně Meta Bounty Hunters je, doporučujeme kliknout na tlačítko níže a přihlas se o záznam webináře. 

Myslím, že dnes už nemusíme přesvědčovat, že NFT svět je něco reálného, stejně tak jako například kryptoměny. 

Proto můžeš na sebe být právem hrdý/á... Ne každý má příležitost být na začátku NFT série, která v současné době láme jeden světový rekord za druhým. 

Kdo za Meta Bounty Hunters Stojí?

Světově uznávaní Podnikatelé a Osobnosti

Holton Buggs

Zakladatel Meta Bounty hunters 

Holton je žijící legenda podnikání v síťovém marketingu. Mluví za něj výsledky! Jedná se o dolarového miliardáře, který se stal fenoménem dnešního MLM světa. Právě díky MBH a jiným projektům dokázal pomoci stovkám lidí po celém světě stát se finančně nezávislými. Ty můžeš být jedním z nich!

Travis Bott

CEO Meta Labs Agency

Další velmi úspěšný a uznávaný podnikatel (dolarový miliardář), který jako jeden z prvních si osvojil Bitcoin a decentralizované financování. V současné době je to jeden z nevyhledávanějších NFT podnikatelů, za kterým stojí velmi důvěryhodný tým webu 3.0. Pomáhá světovým firmám a osobnostem dostat se více do NFT světa. 

Mike s. Miller

Designer Meta Bounty Hunters

Ilustrátor, umělec a velmi uznávaná osobnost v komiksovém a Marvel světě. DC Comics, Marvel comics a mnoho dalších uznávaných značek využili služby tohoto umělce. Mike stojí za grafickou stránkou Meta Bounty Hunters. 

Meta Bounty Hunters Odstartovali 17.2.2022... Od té doby všichni držitelé NFT tokenů, získávají každý týden pasivní příjem.

možná i ty chceš být součástí, nebo chceš jen více informací. Proto klikni na tlačítko níže a získej záznam webináře, který ti pomůže lépe pochopit a využít tuhle příležitost. 

Neboj, nic tě to nestojí. Jen chceme mít jistotu, že webinář uvidí jen ti, co mají opravdu zájem. 

Takže... Klikni na tlačítko, pokud chceš být součástí nové doby a získat nezávazně, co nejvíce informací. 

Copyright © 2022 kosateam.com.

Už jen jeden krok tě dělí od Záznamu Webináře... Vyplň jméno, příjmení a email!

Nezapomeň, než koukneš na webinář... Jdi do svého emailu a potvrď ho! Budeš tak mít jistotu, že jakmile webinář nedokoukáš, budeš mít jeho záznam. 

Vyplněním formuláře a kliknutím na tlačítko souhlasíš s obchodními podmínkami KosaTeamu a se zpracováním osobních údajů. 

Close
Page Created with OptimizePress