fbpx


Představujeme První Světově Uznávané NFT, Které Ti Bude Vyplácet Pravidelný Měsíční Příjem 

Klikni na tlačítko nebo jdi níže a zjisti více informací.

Vítej ve světě NFT

Pokud máš nějakou Kryptoměnu, pravděpodobně jsi již slyšel/a o pojmu NFT (nezaměnitelný token). Nezaměnitelný v podstatě znamená, že je jedinečný a nelze jej nahradit něčím jiným. 

Například Bitcoin je zaměnitelný... Můžeš vyměnit 1 bitcoin za jiný a budeš mít přesně to samé. Jedinečný NFT Token je však nezaměnitelný. Je to stejné jako bys například vyměnil/a jednu hokejovou kartičku za druhou. Měl/a bys úplně jinou kartičku. 

NFT může být téměř cokoli digitálního.

Určitě můžeš vydělat spousty peněz s NFT, pokud vsadíš na ty správné koně. Kolekce Bored Ape Yacht Club je toho nejlepším příkladem. Prodejní cena těchto opic byla 1.6 Etherea a v současné době se nejlevnější z nich prodává za 93 Etherea. 

Dokážeš si představit, že bys měl/a tyto šílené zisky prodejem obrázků? Zní to jednoduše, ale musíš přijít včas a najít ten správný. A to je velká výzva. Mnoho lidí koupilo NFT, které teď nemůže prodat, protože sbírka nezískala žádnou trakci. 

To jsou důvody, proč stále více lidí hledá NFT s určitými výhodami. Jinými slovy: Hledají NFT, které pro ně SKUTEČNĚ něco dělají a neleží jen tak na Blockchainu a čekaj, že si je někdo bude chtít koupit. 

NFT s integrovaným pasivním příjmem jsou trendy! Co si myslíš, že se děje s investory do NFT z celého světa, když některé NFT projekty vyplácí svým držitelům pravidelný pasivní příjem?

Investují ve velkém! 

Chceš i ty být držitelem NFT tokenu, který ti generuje pravidelný měsíční pasivní příjem?

Je pravděpodobné, že toto může být pro tebe naprosto nový svět a něco neznámého. Lidi se přirozeně bojí neznáma a nových věcí. Ale můžeme ti slíbit jednu věc. Nemusíš se toho obávat. Zvládneš to taky, pokud budeš aspoň trošku chtít.  

První krok, který můžeš udělat, abys více porozuměl/a NFT světu a získal/a třeba pro sebe a svou rodinu první NFT token, který ti bude přinášet pravidelný pasivní příjem, je kliknout na tlačítko na této stránce. Získáš tam přesné kroky, které ti pomohou lépe se orientovat v NFT světě a začít na něm vydělávat peníze.  

Zní to jako Sci-Fi?

Možná ano, ale funguje to!

tisíce lidí po celém světě, stovky lidí v CZ/SK využívá této příležitosti a KAŽDÝ JEDEN VYDĚLÁVÁ! Je na tobě, zda toho využiješ taky, nebo ne.

Chápeme, že je to něco nového, bylo tady už hodně podobných nabídek, ale nikdy nic, co by fungovalo. Tohle my víme, a proto, pokud cítíš, že to není nic pro tebe, jednoduše opusť tuto stránku a nevěnuj tomu dál pozornost.  

Pokud tě, ale láká zjistit více informací, jak být držitelem NFT, které ti dává každý měsíc pasivní příjem, potom klikni na tlačítko níž a zjistíš více informací. 

Copyright © 2022 kosateam.com.

Page Created with OptimizePress