fbpx

Představujeme nejrychlejší způsob, jak vydělat peníze ve tvém podnikání...

Odemkni osobní plán Tomáše Kosiewicze a získej více zákazníků členů do týmu... 

Staneš Se Jedním z Nejlépe Vydělávajících Lidí Ve Tvé Firmě

CO DOSTANEŠ

souhrn několika videí, které jsou navrženy tak, abys dokázal/a vše postupně zvládnout  mnohem rychleji a s větší jistotou, uzavírat více prodejů a registrací do týmu. 

PŘEKONÁŠ SVŮJ STRACH

Tomášův nejúčinnější posun v myšlení č.1, který okamžitě rozbije tvůj strach z telefonování a z odmítnutí... Konečně vytvoříš své vysněné podnikání.  

VYDĚLÁŠ PENÍZE

Získáš podrobný plán a opravdu fungující strategii, která nakopne tvé podnikání. Ukážu ti přesný postup, jak převést nové kontakty, k ziskům do tvé kapsy.

Chceme ti pomoci vydělávat skutečné peníze Ve Tvém Podnikání!  

Využij Tomášovu cestu, díky které vydělal své první 6 místné příjmy online... Bude ti to fungovat i pokud jsi na absolutním začátku. Tak si pospěš!    

VAROVÁNÍ: Chystám se ti ukázat dovednost, kterou jsem použil, abych dokázal získat do týmu 1000+ lidí a to aniž bych měl velký vliv, seznam kontaktů nebo lidi, kteří by mě sledovali... Toto je NEJRYCHLEJŠÍ ZPŮSOB, jak začít rekrutovat (získávat) lidí do svého týmu a vydělávat peníze ve tvém podnikání, tečka. 

Budování své značky, cesty zákazníka atd. bude chvíli trvat, a proto to potřebuješ hned!

Ano, NEMUSÍŠ tuto možnost využít hned, ale pokud chceš ve svém podnikání vydělávat peníze ihned, níže uvedený příběh a řešení, ti mohou zachránit život...    

Od: Tomáš Kosiewicz
Pro: Každého podnikatele v síťovém marketingu

Byl ti slíben sen, když jsi poprvé začínal/a?

Životní styl, peníze, časová svoboda, cestování, už žádné koukání na cenovky, žádný stres, žádný šéf atd.?

Bohužel, většina vynechá tu nejdůležitější část, která skutečně vede k vydělávání peněz v síťovém marketingu... Budeš se muset naučit a neustále rozvíjet nějaké dovednosti, které ti pomohou dostat se tam, kam chceš. 

Pravděpodobně už víš, že k tomu, abys dokázal/a vytvořit opravdu fungující podnikání, bude to vyžadovat práci, zvlášť, pokud jsi na začátku, nebo se ti nedaří... (ale věř mi, stojí to za to!) 

Tady je to, co vím, že je prostě pravda...

Pokud začínáš JAKÉKOLI podnikání, ať už je to síťový marketing, prodej, kamenný obchod nebo cokoli...

POTŘEBUJEŠ HOTOVOST, ABY TVÉ PODNIKÁNÍ ZŮSTALO NA ŽIVU! 

Tvé podnikání se neliší od toho mého...

Proto pokud začínáš s omezeným rozpočtem, nemáš ten luxus, abys čekal/a na organický dosah a už vůbec ne, oslovovat neustále cizince a myslet si, že se něco změní. 

POTŘEBUJEŠ PENÍZE IHNED... To je asi jasná věc!   

Přesně v této situaci jsem byl i já. 

Jmenuji se Tomáš Kosiewicz a na mém začátku jsem na tom byl úplně stejně. Vím, jaké to je mít vážné finanční potíže, takže pokud právě teď bojuješ, cítím tvou bolest. 

V minulosti jsem selhal v desítce společností síťového marketingu, naháněli mě exekutoři a měl dluhy kam jsem se podíval. 

Ano, až tak špatné to bylo!

bYL JSEM ZLOMENEJ, VYSTRESOVANEJ, V DEPRESI A PORAŽENEJ... PAK SE STALO NĚCO, CO NAVŽDY ZMĚNILO MŮJ ŽIVOT.  ANO, I PRO TEBE EXISTUJE NADĚJE!  

A jak to se mnou vypadá dnes? 

Založil jsem KosaTeam, jednu z největších platforem na pomoc networkerům získávat kontakty a vydělávat více peněz. Mám jednu z největších organizací v naší společnosti, mám 9 zdrojů příjmů a... 

Neznám mnoho lidí, kteří by dokázali v pěti různých oblastech to, co já.

Více jak 1,5 milionu na forexu
více jak 1,5 milionu na provizích ze síťového marketingu 
Více jak 1,5 milionu na Affiliate marketingu  
Více jak 1,5 milionu korun na prodeji svých vlastních produktů
Více jak 1,5 milionu korun na NFT trhu

Netřeba dodávat, že o vydělávání peněz online něco málo vím a o to se chci s tebou právě podělit.

Takže co se stalo?

Jak člověk, který neměl nikdy předpoklady, skoro nedokončil ani učiliště, se dostane z exekucí k podnikání generující miliony korun ročně? 

Odpověď je po pravdě úplně jednoduchá...

Musel jsem vydělat peníze... Nic jiného mi ani nezbývalo 🙂 Tak, co jsem udělal?

ROZHODL JSEM SE, ZVLÁDNOUT JEDINOU DOVEDNOST, KTERÁ BY MI V MÉM PODNIKÁNÍ DOKÁZALA VYDĚLAT PENÍZE, CO MOŽNÁ NEJRYCHLEJI. 

Naučit se rekrutovat lidi do svého týmu v síťovém marketingu. 

Ano, mohl jsem se učit různé dovednosti, ale pokud nebudu umět ovládat tuto základní dovednost, všechny ostatní mi jsou k ničemu.  

Musel jsem odhodit své EGO, protože jsem neměl jinou možnost. A ty také ne! Pokud jsi připraven/a začít vydělávat peníze v síťovém marketingu.

jEDNODUŠE ŘEČENO, NAUČIL JSEM SE, JAK ZPENĚŽIT PRAKTICKY KAŽDÝ HOVOR, KTERÝ JSEM USKUTEČNIL. 

Snažil jsem se získat několik potenciálních zákazníků a členů do týmu každý den, a pak jsem rozvinul své náborovací dovednosti tak, že dokážu vydělat peníze téměř na každém hovoru, který uskutečním.

Schválně zkus si představit...

Máš dovednosti a schopnosti zpeněžit každý jeden hovor, který od tohoto dne provedeš.

Kolik lidí denně bys oslovil/a, kdybys měl/a naprostou jistotu, že pokaždé vyhraješ? 

Změnil by se ti život, kdybych ti dal tento dar?

Ano rozhodně! 

Naučil jsem se toho totiž hodně, ale jediná věc, která mi VYDĚLALA PENÍZE A UDRŽELA MĚ VE HŘE DOSTATEČNĚ DLOUHO bylo, naučit se, jak správně náborovat lidi do svého podnikání v síťovém marketingu.

V podstatě ti nabízím, že ti sdělím složité detaily této rovnice, na kterou jsem "náhodně" narazil.

Tato rovnice mi zcela změnila život a umožnila mi RYCHLE (a vlastně i poprvé) vydělat peníze v mém podnikání.

A teď bych chtěl tuhle moc, předat i tobě, abys mohl/a i ty začít vydělávat ve svém podnikání a předat odkaz své rodině.               

Marián Karsay

Vďaka spolupráci s Tomášom, som si uvedomil svoj prínos pre společnost. Dnes robím všetko preto, aby som mohol pomáhať ľuďom v životě napredovat a dosahovať svojich cieľov a Túžob. 

Affiiate Manažer KosaTeamu

marianKarsay.sk

Jiří Karafiát

Spolupráce s Tomášem, mi dala vědomý přístup k vlastní hodnotě. Uvědomuji si, co se ještě musím naučit, abych byl pro ostatní lídrem teď i v budoucnu.  

Manažer Interních Procesů KosaTeamu

jiriKarafiat.com 

Co Získáš s Tímto Tréninkem "Jak Rekrutovat Jako Profesionál" 

úvodní sekce - jak používat tento kurz 

Vysvětlující lekce, jak správně využívat tento kurz tak, abys dokázal/a RYCHLE vydělat peníze do své kapsy, počínaje dneškem.  

Jak překonat strach z odmítnutí

To je kritické. Pochopíš skutečné základy odmítnutí. Když to budeš vědět, dokážeš překonat tento strach z odmítnutí napořád.   

podrobné vysvětlení všech 5 kroků  

Pokud si plně neosvojíš těchto 5 kroků a nebudeš se v nich každý den zlepšovat, NEDOKÁŽEŠ TO! Proto jsem je rozebral do hloubky, abys je dokázal/a aplikovat.

Jak zpeněžit téměř každý tvůj hovor

Osobně jsem za svou pouť v síťovém marketingu sponzoroval více jak 500 lidí do svého týmu... Vím, jak budovat týmy a ty dostaneš přesný návod, jak na to.     

Získej kurz právě teď i s bonusy!

využij této nabídky a začni už dnes Registrovat nové lidi do týmu 

okamžitý přístup do tréninku
zajistíš si okamžité výsledky
Bonusy v hodnotě přesahující 4800 korun
garance vrácení peněz

Lucie Ševčíková

Tomášovo vedení a spolupráce s ním, mě několikrát "donutila" překonat sama sebe 🙂 Naučila jsem se aktivity potřebné pro online podnikání a dalo mi to hodně uvědomění i o mě samotné. Toma ráda následuji, pro jeho velké zkušenosti v podnikání. 

Support Manažer KosaTeamu

LucieSevcikova.cz 

Jaromír Herůdek

Tomáš mi otevřel dveře možností v online světě. Díky němu jsem našel to, v čem se chci zlepšovat. Tím a úžasnou podporou jsem získal jistotu a směr, kterým chci jít.  

Student a Velmi Ambiciozní Podnikatel

JaromirHerudek.cz

TADY SE NEZASTAVUJEME... ODEMKNI 5 ÚŽASNÝCH BONUSŮ 

BONUS - 7+11 Facebook Super Postů

Využij sílu Facebooku ve svůj prospěch a začni vydělávat více peněz. K rychlému rozletu tvého byznysu je potřeba získávat každý jeden den nové a nové kontakty, kteří budou chtít přesně to, co ty nabízíš. Proto jako bonus získáváš těchto 18 Facebookových šablon, které můžeš okamžitě využít a už dnes získat své první nové kontakty. 

HODNOTA KURZU: 347,-   

BONUS - Jak Využívat FB Messenger k Více Prodejům

Vím, že chceš, aby se ke tvé příležitosti připojovalo co nejvíce lidí, kteří to myslí opravdu vážně a chtějí něčeho dosáhnout. Ptal/a jsi se někdy sám/a sebe... "Jak mám sakra komunikovat s lidmi na Messengeru tak, abych dokázal uzavřít více prodejů a registrací do svého týmu?" V tomto tréninku, ti ve skutečnosti ukážu, jak přesně to dělám já a můj tým, abychom získávali více prodejů a registrací. 

HODNOTA KURZU: 287,-   

BONUS - Webinář: 5 Hacků Pro Rychlé Výsledky

5 velmi jednoduchých a přesto efektivních hacků, které jsem já sám využil, abych vydělal svůj první milion korun ve svém podnikání. Tento kurz je již samostatně neprodejný. Dnes, spolu s tímto tréninkem ho získáš ZDARMA. Tento bonus, sám o sobě z tebe udělá naprosté monstrum na vydělávání peněz a to aniž bys pracoval/a 8+ hodin denně. 

HODNOTA KURZU: 887,-   

BONUS - Webinář: Jak Si Po Výplatě Vydělat Novou 

Jsi zaměstnaný/á, máš své podnikání nebo jednoduše už vyděláváš ve svém podnikání v síťovém marketingu a přemýšlíš, jak si téměř okamžitě po své výplatě, která tě živí, vydělat další? Je dokázáno, že pouhých 10 tisíc korun navíc do svého nebo rodinného rozpočtu, může pozitivním způsobem zásadně ovlivnit život celé tvé rodiny. 

HODNOTA KURZU: 1387,-    

BONUS - Webinář: Jak Používat Facebook Skupiny

Podle našeho názoru je hodnota tohoto kurzu mnohem větší, než je cena tohoto kurzu. Odhalíme ti totiž přesné kroky, které jsme udělali, abychom získali 1000+ nových kontaktů za pouhých 7 dní. Představ si, že dokážeš za jediný týden získat 1000+ kontaktů, kteří budou připraveni koupit přesně to, co nabízíš. Jak moc by se změnilo tvé podnikání? 

HODNOTA KURZU: 1987,-  

Právě teď je čas na to, aby ses rozhodl/a!

vím, že si začínáš uvědomovat, že tento trénink je opravdu souhrn dovedností, které ti můžou vydělat peníze tím nejrychlejším možným způsobem.

a můžeme ti slíbit, že ANO! 

Já jediné co mohu, je ukázat ti ty správné dveře. Ale to, jestli jsi připraven/a, tak to já už nevím. 

Pokud cítíš že jsi, tak se připrav, protože tvé podnikání se brzy změní velkým způsobem a bude to vzrušující. 

- Tomáš Kosiewicz

P.S. Velmi brzy zvýšíme cenu tohoto kurzu spolu s bonusy na klasickou cenu, takže pokud jsi připraven/a, klikni na tlačítko níže a kup si teď tento trénink.   

Užij si Trénink "Jak Rekrutovat Jako Profesionál" 100% BEZ RIZIKA po dobu následujících 30 dnů 

Pokud z nějakého důvodu usoudíš, že trénink "Jak Rekrutovat Jako Profesionál" není pro tebe, jednoduše pošli email na info@kosateam.com a my ti rádi vrátíme 100% zpět BEZ OTÁZEK! Riziko je na nás. Dovol nám, abychom ti dokázali, že tento trénink spolu s bonusy změní směr tvého finančního osudu.     

Tvé následující kroky

Klikni na tlačítko "ano chci trénink"


Získáš OKAMŽITÝ přístup, který si dnes zakoupíš za speciální cenu 


začneš získávat více  členů do týmu 


VŠE CO ZÍSKÁŠ, KDYŽ SI POŘÍDÍŠ "JAK REKRUTOVAT JAKO PROFESIONÁL"

Trénink "Jak Rekrutovat Jako Profesionál      HODNOTA: 2887,-  


BONUS: 7+11 Facebook Super Postů                 HODNOTA: 347,-


BONUS: Jak Využívat FB Messenge                 HODNOTA: 287,-


BONUS: 5 Hacků Pro Rychlé Výsledky            HODNOTA: 887,-


BONUS: Jak Si Po Výplatě Vydělat Novou       HODNOTA: 1387,-


BONUS: Jak Používat Facebook Skupiny        HODNOTA: 1987,-


celková hodnota: 7.782,-

Získej nové členy do týmu už dnes!


Trénink "Jak Rekrutovat Jako Profesionál" 

JEDNOU A NIC VÍC 

okamžitý přístup do tréninku
zajistíš si okamžité výsledky
bonusy v hodnotě přesahující 4800 korun
garance vrácení peněz

Copyright © kosateam.com  2020-2023

Download your Free Guide

Enter your email below to get instant access

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Page Created with OptimizePress