fbpx

ODEMKNI NEJŽHAVĚJŠÍ MARKETINGOVÁ ŠKOLENÍ, KTERÁ pRÁVĚ TEĎ FUNGUJÍ.  

Získej jasný akční plány, na generování nových potenciálních zákazníků a členů do týmu. konečně tě někdo povede za ruku, dá ti trvalou podporu a pomůže ti dostat se do výsledků.    

pokračuj níže...

KosaTeam Byznys Knihovna

Získej doživotní přístup do KosaTeam Byznys Knihovny, ve které ti krok po kroku ukážeme, jak projít tím bludištěm s názvem MLM a online marketing.  Jedná se o knihovnu, kde získáš desítky návodů, strategií a technik, které ti pomohou ve tvém podnikání. 

Tréninky zaměřené na Facebook Marketing 

Facebook Mastery

Konečně jednoduchý návod jak na Facebook. Pokud chceš už dnes vydělávat, získej potřebné dovednosti, které ti pomohou získávat každý den, více kontaktů, zákazníků a členů do týmu. 

Facebook Messenger 

Sečteno, podtrženo... Pokud chceš více prodejů, členů do týmu, rozmnožit své příjmy a rychle vybudovat svou organizaci pomocí Facebook Messengeru, tento trénink je tu pro tebe!   

Facebook Live mini kurz 

Jak díky Facebook Live zaujmout, stát se autoritou a zvyšovat svou důvěryhodnost a vliv. Získej přesný plán, co dělat PŘED, BĚHEM a PO vysílání, abys zaujal/a a lidé tě chtěli sledovat dál.   

Tréninky zaměřené na budování sítě v mlm

jak Rekrutovat Do MLM

5 jednoduchých kroků, které z tebe udělají mistra v náborování nových lidí do týmu. Víme, že tohle je problém 99% lidí, co se pustí do MLM. tady je návod, jak náborovat i když nemáš žádné zkušenosti.    

KosaTeam BootCamp

Pomůžeme ti vytvořit si stroj na peníze online, který bude pracovat za tebe i když spíš. Nauč se vydělávat automaticky a zcela přirozeně vydělávat na 90% lidí, kteří řeknou ne tvému byznysu. 

21 denní MLM Výzva

Získej přístup do naší týmové 21 Denní Výzvy, okopíruj strategie na svůj byznys a během následujících 21 dní získáš dovednosti, potřebné k tomu, abys dokázal/a získávat nové členy do svého týmu.  

Další doplňující tréninky pro tvůj byznys

38 Cest Jak Propagovat Svůj MLM Byznys 

Získej 23 cest, jak propagovat svůj MLM byznys a mít jistotu toho, že  získáš na pravidelné bázi, nové kontakty, zákazníky a registrované členy do týmu. 

10 Způsobů Jak Získat Denně Nové Kontakty

ZÍSKEJ 10 EFEKTIVNÍCH ZPŮSOBŮ, JAK ZÍSKÁVAT KAŽDÝ JEDEN DEN NOVÉ NÁVŠTĚVNÍKY NA SVŮJ FUNNEL/WEB, KTERÉ MŮŽEŠ OKAMŽITĚ VYUŽÍT VE SVÉM PODNIKÁNÍ.  

šablony 7 úvodních emailů k větším ziskům

Odhal 7 vysoce účinných emailových šablon, díky kterým si rychle vybuduješ vztah s kontakty a vytvoříš si stroj na vydělávání peněz.   

KosaTeam Byznys Knihovna

Získej doživotní přístup do KosaTeam Byznys Knihovny, ve které ti krok po kroku ukážeme, jak projít tím bludištěm s názvem MLM a online marketing. Jedná se o knihovnu, kde získáš desítky návodů, strategií a technik, které ti pomohou ve tvém podnikání.

Choose your plan

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

Main event

$299

Donec tristique etiam himenaeos.


Justo suspendisse faucibus male
Eu cras curabitur grom estimes
Sapien metus resto elementum
Leo taciti pretium adipiscing est
Non feugiat nullam scell risque
Aliquam habitasse morbin holl

Popular

Main event + Extra

$399

Donec tristique etiam himenaeos.


Justo suspendisse faucibus male
Eu cras curabitur grom estimes
Sapien metus resto elementum
Leo taciti pretium adipiscing est
Non feugiat nullam scell risque
Aliquam habitasse morbin holl
Etiam consectetur elit fells losti
Massa purus nullam hac lost om
Close


Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
Page Created with OptimizePress